ClashBot 1.62

Operating systemsOS : Windows 98/Me,Windows 2000,Windows XP/2003/2008,Windows 8,Windows Vista,Windows 7,64-bit
Program licensingSoftware Licensing : Freeware
CreatedCreated : May 14, 2016
Size downloadDownload size : 457.76 MBytes
Program licensing
Thank you for voting...

ClashBot, Android Ve IOS Cihazları üzerinde

ClashBot by Indirdownloads.com, Android ve iOS cihazları ü popü strateji oyunu Clash of Clans’ ı oynayan fakat yeterli zamanı olmadığı iç istediği başarıya ulaşamayan oyuncuların imdadına koşan bir Clash of Clans bot programı. Oyuncuların daha iyi anlayacağı ü botlar oyunlarda bize haksız kazanç sağlar. Yani oynamadığınız halde sizin yerinize oynayabilen bot, bir ç maden ve kaynak getirisi sağlar ve siz de gelişim sağlarsınız.
of Clans’ bot kullanmak isteyen oyuncuların TAMAMEN Ü İZ olarak kullanabileceği bot programı sorunsuz olarak ç ışıyor ve dü olarak gü varolan ufak problemleri gideriliyor. Elbette bu tü programları kullanmak oyundan banlanmanıza sebebiyet verebilir fakat gö ğim kadarıyla Clash of Clans’ ın geliştirici Supercell firması bu konu ü pek hassasiyete sahip değil. Bu programı sizlere sunmadan ö , botun geliştirici sitesi ü gezinerek forumda ban olaylarını araştırdım fakat ClashBot 1.62’ kullanarak kimsenin ban yemediğini ö ğrendim. Yine de bö bir programı kullanarak banlanmayacağınız garantisini veremem. Eğer indirip kullanmayı planlıyorsanız, sorumluluğun tamamen size ait olacağını unutmayın.
ClashBot [clashbot1.62.exe] neler yapabiliyor? Kazancım ne olacak? ClashBot - 457.76MB’ Nasıl kullanacağım? tarzındaki sorularınızı da hemen yanıtlayalım.
1.62 ç ıştırıldıktan sonra belirlemiş olduğunuz ayarlara gö otomatik asker basabilir, madenlerinizi toplayabilir, elde ettiğiniz getiriye gö bina ve duvar yü yapabilir.
ğiniz kupa sayısı limitine gö eğer yapılan savaşlarda bu rakam geç , yine otomatik olarak kupa sayısını dü şü .
online kalmanızı sağlayarak kö ü ü yapılacak saldırıları engelleme.
ın, mor iksir ve kara iksir kazanma. (ganimet) Yapacağınız ayarlara gö ister ganimet isterseniz de kupa kasma iç botu kullanabiliyorsunuz.

What is new in official ClashBot 1.62 software version? - Unable to resolve 1.62 news. What is expected in the future? Newly-made ClashBot 1.63 be downloaded from current page, we also looking forward to unconfirmed 1.64 release build. You may download directly, estimated download time by FiOS [~50.0 Mbit/s] is 0:01:15. Just write the reviews of the ClashBot. System requirements are Windows xp/vista/7/8/10. No guide or ClashBot tutorial available. The following languages are supported by ClashBot: English, German, French, Italian, Spanish, Japanese, Russian, ChineseSimplified, ChineseTraditional.

Put a free download button on your own website

CLASHBOT DOWNLOAD

Support ClashBot, just copy+paste this html: