GTA 5 Gravity Gun Mod 1.30

Operating systemsOS : Windows 98/Me,Windows 2000,Windows XP/2003/2008,Windows 8,Windows Vista,Windows 7,64-bit
Program licensingSoftware Licensing : Freeware
CreatedCreated : May 14, 2016
Size downloadDownload size : 9.25 MBytes
Program licensing
Thank you for voting...

GTA 5 Gravity Gun Mod

GTA 5 Gravity Gun Mod by Indirdownloads.com resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu mod yü klemeniz eğer GTA 5’ in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. Olası problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Gravity Gun Mod 1.30’ unu yü klemeden ö nce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.
GTA 5 Gravity Gun Mod [gta5gravitygunmod1.30.exe] oyuncuların GTA 5 oyunlarını daha renkli ve eğlenceli bir hale getirmek iç kullanabilecekleri bir GTA 5 modu.
5 Gravity Gun Mod - 9.25MB temel olarak GTA 5 dosyalarınızda yaptığı değişiklik ile oyuna Gravity Gun silahını ekliyor. Bu silah Half Life oyunlarından tanıdığımız meşhur yer ç silahının GTA 5’ uyarlanmış versiyonu olarak tanımlanabilir. Gravity Gun, Half Life’ etraftaki nesneleri havaya kaldırmamıza, yerlerini değiştirmemize ve bu nesneleri fırlatarak silah olarka kullanmamıza izin veriyordu. GTA 5’ de Gravity Gun kullanarak yayaları, arabalar ve etraftaki nesneleri havayaa kaldırabiliyor, istediğimiz yere nişan alarak onları fırlatabiliyoruz.
ğer GTA 5’ senaryo modundan sııkıldıysanız ve oyunda yenilikler arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mod olan GTA 5 Gravity Gun Mod 1.30’ bildisayarınızda Script Hook V modunun yü ü olması gerekmektedir.

What is new in official GTA 5 Gravity Gun Mod 1.30 software version? - Unable to resolve 1.30 news. What is expected in the future? Newly-made GTA 5 Gravity Gun Mod 1.31 be downloaded from current page, we also looking forward to unconfirmed 1.32 release build. You may download directly, estimated download time by ADSL or EDGE [~1.8 Mbit/s] is 0:00:41. Just write the reviews of the GTA 5 Gravity Gun Mod. System requirements are Windows xp/vista/7/8/10. No guide or GTA 5 Gravity Gun Mod tutorial available. The following languages are supported by GTA 5 Gravity Gun Mod: English, German, French, Italian, Spanish, Japanese, Russian, ChineseSimplified, ChineseTraditional.

Put a free download button on your own website

GTA 5 GRAVITY GUN MOD DOWNLOAD

Support GTA 5 Gravity Gun Mod, just copy+paste this html: